Informacje o obiekcie

Hurtownia Sportowa MANOM

Gliwice
Ocena: 0/5
Hurtownia Sportowa Manom to w pełni profesjonalny sklep sportowy, który istnieje już na rynku od ponad 12 lat. Z naszą bogatą ofertą można zapoznać się zarówno poprzez stronę internetową www.manom.pl jak i odwiedzając bezpośrednio nasz salon mieszczący się przy ulicy Królowej Jadwigi 2/U1 w Gliwicach. Tutaj można przymierzyć wybraną odzież, złożyć bezpośrednio zamówienia lub uzyskać poradę od ekspertów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i wszelkiego rodzaju instytucje w tym także mamy specjalną ofertę dla szkół i akademii sportowych. Każdy z Klientów jest dla nas tak samo ważny i każdy może liczyć na profesjonalne podejście do każdego zamówienia.
W naszym asortymencie znajdą Państwo najnowsze produkty znanych i cenionych marek sportowych takich jak: adidas, Givova, Nike, Reebok, Select, Yakima i Zina. Wszystkie towary cechuje wysoka jakość wykonania i modny design oraz pełna gama rozmiarów i kolorów. Do produkcji artykułów stosuje się nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały. Część oferty wykonana jest również z materiałów pochodzących z recyklingu co pozwala dodatkowo chronić nasze środowisko.
Przez cały okres działania Hurtownia Sportowa Manom stale promuje aktywny styl życia i sportową rywalizację w duchu fair play. Możemy pochwalić się długoletnią współpracą z wieloma lokalnymi organizacjami i klubami m.in. z Gliwickim Stowarzyszeniem Piątek oraz również czynnym współudziałem przy organizowaniu imprez i turniejów szczególnie dla dzieci i młodzieży.
W naszej bogatej ofercie sprzedaży znajdziecie Państwo szeroki wybór odzieży przeznaczonej zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych – w celu ułatwienia wyszukiwania menu odzieżowe jest podzielone na odpowiednie kategorie: Kobiety, Mężczyźni, Dziewczynki i Chłopcy.

pokaż
Komentarze (0)
Nikt nie dodał jeszcze komentarza na temat tego obiektu
Dodaj opinię

Patronaty