Informacje o obiekcie

UKS Irina Gimnastyka Artystyczna

Warszawa
Ocena: 5/5
UKS Irina gimnastyka artystyczna dla dzieci w Warszawie. Zapraszamy dzieci na zajęcia gimnastyczne!

pokaż
Komentarze (1)
Ocena 5/5
19.10.2022 Rodzic Sportowca
UKS Irina to najstarszy i najlepszy klub gimnastyki artystycznej w Warszawie. Znajdą w nim miejsce wszystkie dziewczynki chcące poznać gimnastykę artystyczną, w wieku już od 4 lat!

Otworzymy przed nimi fascynujący i porywający świat gimnastyki artystycznej! Zarówno w grupach rekreacyjnych, jak i w grupach zawodniczych – na pewno dla każdej dziewczynki znajdzie się miejsce.

Pod okiem Głównej Trenerki klubu, Pani Iriny Lortkipanidze, sędziny międzynarodowej (i olimpijskiej), a także pod opieką naszych pozostałych trenerek – zapewniamy bezpieczny i harmonijny rozwój fizyczny dzieciom, dostosowany zawsze do ich indywidualnych możliwości, pozwolimy im na stopniowe poznawanie i odkrywanie piękna jednej z najbardziej urzekających z dyscyplin sportowych – Gimnastyki Artystycznej. Trening gimnastyczny pozwala nie tylko zbudować piękną sylwetkę, wyćwiczyć grację ruchu, ale także poprzez ćwiczenia obejmujące całe ciało zapewnia wzmocnienie całego organizmu, wytrzymałość, odporność, a regularność treningów buduje wewnętrzną dyscyplinę i pewność siebie. W kolejnych etapach rozwoju zapewnimy przyszłym mistrzyniom możliwość rywalizacji z rówieśniczkami: od klubowej po międzynarodową!

W naszym klubie panuje ciepła, przyjazna atmosfera, a rywalizacja jest jedynie uzupełnieniem współpracy i koleżeństwa.

Wszystkie dziewczynki w klubie objęte są ubezpieczeniem NNW i OC
Dodaj opinię

Patronaty