Informacje o obiekcie

UKS AKADEMIA SPORTU OLIMPIJCZYK/ Gimnastyka/ Akrobatyka

Gdańsk
Ocena: 5/5
Zajęcia z akrobatyki i gimnastyki dla dzieci i młodzieży od 4 roku życia. Na terenie Gdańska.

Stawiamy na kształtowanie cech motorycznych
Nasze zajęcia to dla dzieci przede wszystkim przepyszna zabawa. Jednak dla młodzieży, trenerów i rodziców to jednocześnie świadome dążenie do kształtowania takich cech motorycznych, jak szybkość, zwinność, siła, gibkość, wytrzymałość, równowaga, koordynacja. Mamy świadomość, że są to cechy, które warunkują prawidłowe funkcjonowanie i rozwój dzieci. Na kolejnych etapach włączamy coraz trudniejsze elementy i połączenia, wciąż jednak pamiętając o budowaniu atmosfery zabawy. W naszej pracy wykorzystujemy doświadczenie trenerów, a także specjalistyczny sprzęt do wykonywania elementów gimnastycznych i akrobatycznych.

GRUPA 01

Idealna dla najmłodszych dzieci, stawiających swoje pierwsze kroki w świecie sportów gimnastycznych. Podczas zajęć przeważają gry i zabawy ruchowe, które mają na celu rozwijanie cech motorycznych, wzmacnianie mięśni oraz przygotowanie układu ruchu do nauki elementów gimnastycznych i akrobatycznych.

GRUPA A1

Wybieramy ją dla dzieci początkujących, które nie mają jeszcze doświadczenia w sportach gimnastycznych. Trening zaczynamy od rozgrzewki, aby stopniowo, poprzez wzmacnianie oraz rozciąganie przygotować dzieci do nauki bazowych elementów gimnastycznych i akrobatycznych. Uczymy, jak wykonywać przewroty w przód i w tył, stanie na rękach, przerzut bokiem itp. „fikołki”.

GRUPA B1

To grupa dla dzieci, kontynuujących swoją przygodę z akrobatyką. Dołączają do niej młode osoby, które opanowały już podstawy i potrafią wykonać bazowe elementy gimnastyczne i akrobatyczne. Przed nimi kolejny etap wtajemniczenia, a podczas zajęć uczą się między innymi: rundaka, fiflaków, salt machowych, a także proste układy, łączące nabyte umiejętności.

GRUPA C1

Trafia tutaj przede wszystkim młodzież z zaawansowanym dorobkiem sportowym. Może dołączyć do niej każdy, kto potrafi wykonywać pojedyncze elementy akrobatyczne z fazą lotu: salta, fiflaki, machowe i inne. Trenerzy pracują z podopiecznymi nad łączeniem 2-3-4 elementów, mieszając kolejność ich wykonywania, a także poszerzając zakres już posiadanych umiejętności.
pokaż
Komentarze (5)
Ocena 5/5
13.04.2022 Karolina
Córka zajęcia uwielbia, zachwala trenerów, atmosferę, obiekt, sprzęt. Czas zajęć pozwala na uwazność względem mozliwości dzieci. Kadrę znam od wielu lat i wszystkie nazdorowane przez UKS AS OLIMPIJCZYK inicjatywy są zawsze na najwyższym poziomie.
Ocena 5/5
12.04.2022 Głuszak Agnieszka
Najlepszy wybór, gdy chcesz zapewnić dziecku rozwój fizyczny, ale również zapewnić mu dobry start

Wspaniała, profesjonalna kadra, pełna zaangażowania w zajęcia gimnastyczne i akrobatyczne!

Pełna komunikacja z Rodzicem na temat zajęć.

Moje dzieci od lat uczęszczają do UKS Akademia Sportu Olimpijczyk i to dzięki Pani Edycie pokochały gimnastykę i akrobatykę! Indywidualne i pełne empatii podejście do małego sportowca sprawiło, ze na całe życie maja zaszczepionego ducha sportu. Gimnastyka pomaga im również w realizowaniu się w innych dziedzinach sportu i to jest piękne! Serdecznie polecam UKS Akademia Sportu Olimpijczyk. Zajęcia, obozy oraz czas spędzony z Trenerami -bezcenne!

Sprzęt gimnastyczny i akrobatyczny ,na którym dzieci odbywają zajęcia jest profesjonalny, co jest bardzo istotnym dla mnie elementem.
Atmosfera zajęć bardzo sympatyczna.
Zdecydowanie 10/10
Ocena 5/5
12.04.2022 Jola
Córki trenują w UKS Akademia Sportu Olimpijczyk od 4 lat. Zajęcia prowadzone atrakcyjnie dla dzieci, urozmaicone i w pełni profesjonalnie.
Również obozy letnie organizowane przez ten klub wypełnione przygodami, opieką i to w atrakcyjnej cenowo sumie.
Polecam zarówno klub jak i trenerów ❤
Ocena 5/5
12.04.2022 Dorota
Uważam, że ocena 5 to za mało. Córka wcześniej uczestniczyła na inne zajęcia. Olimpijczyk jest rewelacyjni, trenerzy z podejściem do dzieci, niesamowite postępy. Dziecko tylko czeka na następne zajęcia. Polecam
Ocena 5/5
12.04.2022 Kacprzak
Super !!
Dodaj opinię

Patronaty