Informacje o obiekcie

Akademia Tańca DANCE A LOT

Tarnowskie Góry
Ocena: 5/5
Akademia Tańca DANCE A LOT to zupełnie nowe i radośnie roztańczone miejsce na mapie Tarnowskich Gór. Zapraszamy wszystkich spragnionych tanecznych wrażeń. Niezależnie od wieku, każdy znajdzie coś dla siebie. Już 3 letnie brzdące wprowadzamy poprzez twórczą zabawę w magiczny świat tańca (jazz ballet) a dzieci, młodzież i dorośli doskonalą swe umiejętności w oparciu o technikę tańca jazzowego i klasycznego.
Organizujemy cykliczne warsztaty taneczne oraz gimnastyczne, a także półkolonie sportowe i wyjazdowe obozy taneczne.
Stworzyliśmy miejsce przyjazne, pełne uśmiechu i ciepła, w którym zadbacie o swój taneczny rozwój pod okiem profesjonalnej kadry.
Dopiero się rozkręcamy! Śledźcie nasz fanpage aby niczego nie przegapić.
Jedno jest pewne, TAŃCA BĘDZIE U NAS DUUUŻO, wszak nazwa zobowiązuje.

pokaż
Komentarze (9)
Ocena 5/5
14.04.2021 Barbara
Pani Asia to cierpliwa, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta osoba. Profesjonalne przygotowana do zajęć, które prowadzi w przemiłej atmosferze. Potrafi zmotywować każdego w rożnym przedziale wiekowym. Wielkim atutem są również jej przepiękne chorografie na bardzo wysokim poziomie.
Ocena 5/5
12.04.2021 Mariusz
My rodzice jak i Nasze córki jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć prowadzonych przez Panią Asię
Ocena 5/5
12.04.2021 Danuta Gałachowska
Moja córka uczęszczała kilka lat na zajęcia z Panią Joanną. Pełen profesjonalizm, ogromna energia i zaangażowanie, a do tego indywidualne podejście do każdego uczestnika. Serdecznie polecam!
Ocena 5/5
12.04.2021 Aleksandra Giza
Miałam okazję tańczyć przez 8 lat w grupie prowadzonej przez Panią Asię. Zajęcia były fantastyczne. Do dzisiaj wspominam Panią Asię jako osobę ciepłą i wyrozumiałą. To jedna z tych ważniejszych ludzi w życiu, które zapisały się w pamięci. Zajęcia były bardzo urozmaicone i byłyśmy porządnie przygotowane do każdego konkursu, jednocześnie czując wielkie wsparcie ze strony Pani Asi. Najbardziej utkwiło mi jak powtarzała, że gdy tańczymy - najważniejszy jest uśmiech i radość . Z całego serca polecam, jeśli instruktor z WIELKIM SERCEM to tylko Pani Asia !
Ocena 5/5
12.04.2021 Anna Szczygieł
Bardzo dobre podejście do małych dzieci. Córka ma zaledwie 3,5 roku a już w domu prezentuje figury, których nauczyła się na zajęciach. Chętnie uczestniczy w zajęciach. Ja jako mama jestem zadowolona bo wiem, że moje dziecko jest w rękach profesjonalisty.
Ocena 5/5
12.04.2021 Barbara Kubica
Córka uczęszcza na lekcje tańca od niedawna, ale już można zauważyć jej ogromną radość, fascynacje i zaangażowanie! Nie może doczekać się kolejnych zajęć, chętnie ćwiczy poznane figury w domu i z dumą je prezentuje.
A wszystko dzięki p. Asi i jej pozytywnej energii! Dziękujemy :)
Ocena 5/5
12.04.2021 Monika Jon
cudowna atmosfera na zajęciach z panią Asia dla dorosłych jak i dzieci po skończonych zajęciach tęsknimy za nastepnymi
Ocena 5/5
12.04.2021 Kaja Michaliszyn
Miałam okazje uczyć się i szkolić pod okiem Pani Joanny. Super profesjonalna, dobre podejście do dzieci, zajęcia oraz szkoła tańca godna polecenia. Jako była uczennica wspominam te przetańczonej lata z wielka przyjemnością i sentymentem.
Ocena 5/5
12.04.2021 Kasia Jach
Profesjonalizm połączony z pasją. Dziecko wraca z zajęć szczęśliwe. Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie i zachęcające dziecko do pracy poza lekcjami tańca.
Dodaj opinię

Patronaty