Informacje o obiekcie

Wojciech Walczak - Trener Mentalny, trener UEFA B

Bogatynia
Ocena: 0/5
Nazywam się Wojtek Walczak, jestem certyfikowanym trenerem mentalnym. Moim zadaniem jest zadbać o to abyś pomimo wszelkich trudności mógł cieszyć się z uprawianej przez Ciebie dyscypliny, potrafił dobrze wyznaczyć cele i je realizować, miał odpowiednią motywację i determinację w dążeniu do odniesienia swojego sukcesu.

Nauczę Cię jak radzić sobie z presją, stresem oraz w jaki sposób osiągać stan pobudzenia sportowego na odpowiednim poziomie.

Prowadzę zajęcia w formie stacjonarnej i online.

Ze sportem jestem związany od dziecka, najpierw grając w piłkę nożną oraz będąc synem trenera poznawałem kulisy tej pracy. Widziałem z jakimi problemami spotykają się sportowcy oraz drużyny i jak można sobie z tym radzić.

Jako trener piłki nożnej od ponad 15 lat pomagam rozwijać piłkarzom swoje pasje, realizować cele i radzić sobie z trudnościami.

Jako certyfikowany trener mentalny pracuję od połowy 2021 roku. Wtedy właśnie ukończyłem Akademie Trenerów Mentalnych Juniorów w formie stacjonarnej oraz ATM Online jako uzupełnienie zdobytej wiedzy.

Aktualnie zdobywam specjalizację na studiach podyplomowych - Psychologia Sportu Dzieci i Młodzieży na Uniwersytecie SWPS.
pokaż
Komentarze (0)
Nikt nie dodał jeszcze komentarza na temat tego obiektu
Dodaj opinię

Patronaty