Informacje o obiekcie

Szczeciński Klub Sportowy Husaria

Szczecin
Ocena: 5/5
Wielka sportowa rodzina karate. Zapraszamy na treningi dzieci, młodzież i dorosłych.

pokaż
Komentarze (13)
Ocena 5/5
24.09.2022 Kinga
W Husarii każdy znajdzie miejsce dla siebie i dla swojej rodziny. Na treningach instruktorzy dbają o rozwój sportowy i mentalny, a przy tym panuje niesamowita, rodzinna atmosfera. Poza treningami karate, Husaria angażuje w różne akcje charytatywne, klub stara się być tam gdzie jest potrzeba. Fajni ludzie z pasją do karate i do życia.
Ocena 5/5
24.09.2022 Paweł
Rewelacyjny klub sportowy z bogata ofertą. Prawdziwa rodzina sportowa, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Kadra wysocewyspecjalizowana. Profesjonalne sale ćwiczeniowe. Sprzęt najwyższej jakości. Można by się rozpisywać do woli, a co najważniejsze sport i wychowanie w tym klubie idą w parze.
Ocena 5/5
23.09.2022 Domi
Najlepszy klub karate w Szczecinie. Wspaniała atmosfera, zarówno w czasie treningów, jak i na imprezach integracyjnych. Dobre lokalizacje dojo (sale treningowe) w różnych częściach miasta. Dogodne godziny treningów, praktycznie 7 dni w tygodniu. Zróżnicowane poziomy grup, dzięki czemu każdy znajdzie sobie odpowiednią, Kadra instruktorska z dużymi umiejętnościami i chęcią podzielenia się nimi z młodszymi adeptami karate.
Ocena 5/5
23.09.2022 Dorota
Wspaniały klub, rodzinna atmosfera, wspaniałe treningi, organizowane super obozy. Córka kocha Husarię.
Ocena 5/5
23.09.2022 marcin
od siedmiu lat moje dzieci w klubie - i to chyba służy za najlepszą reklamę.
Ocena 5/5
23.09.2022 Ania
My z klubem związani od samego początku tz. 2008 roku. Polecamy w 100%. Treningi, zawody oraz obozy sportowe na wysokim poziomie. Poznaliśmy wiele ciekawych ludzi, nawiązaliśmy nowe przyjaźnie. W ,"rodzinie Husaria" moje dzieci nauczyły się pewności siebie, spokoju, koncentracji, stanowczości oraz umiejętności dążenia do celu.
Ocena 5/5
23.09.2022 Sławek
Z klubem jestem związany od kilku lat. Zaczęło się od treningów córki a teraz i ja dołączyłem do grona klubowiczów🥋 Każdy trening poza możliwością rozwoju własnych umiejętności pod okiem świetnych instruktorów jest okazją do spotkań z równie wesołymi i ciekawymi ludźmi. Atmosfera panującą w klubie jest niepowtarzalna😍 Dotyczy to tak samo treningów najmłodszych wojowników 👶 jak i tych nagryzionych zębem czasu 👵🧓
SKS HUSARIA to coś więcej niż klub dla wielu z Nas to druga rodzina.
Serdecznie polecamy.
Ocena 5/5
23.09.2022 Tomek
Rewelacyjna Kadra!!! Świetna atmosfera,
Gorąco POLECAM!!!
Ocena 5/5
23.09.2022 Ewa
Wspaniali ludzie, tworzący niesamowitą, rodzinną atmosferę.
Treningi na najwyższym poziomie zarówno fizycznym jak i wiedzowym, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Super podejście do dzieci i młodzieży :)
Polecam z całego serca!
Ocena 5/5
23.09.2022 Katarzyna
Najlepszy klub karate w Szczecinie i nie tylko. Wykwalifikowana kadra instruktorska, z rewelacyjnym podejściem do dzieci, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych. Treningi urozmaicone, zawierające w sobie zarówno aspekt sportowy, jak i potężną dawkę wiedzy, dostosowane do wieku i umiejętności ćwiczących. Dla młodszych dzieci nauka poprzez zabawę. Każdy wyjazd na obóz letni lub zimowy, zawody, czy biwak to połączenie wysiłku fizycznego, dyscypliny, zabawy oraz opieki i rodzinnej atmosfery. Polecam serdecznie!
Ocena 5/5
23.09.2022 Snickers
Mega profesjonalne podejście do dzieci. Atmosfera naprawdę rodzinna. Husaria to nie tyllo Klub Sportowy to jedna wielka rodzinna tam wszyscy w Dojo i poza nim czują się jak w domu. Sensei mają zawsze głowy pełne pomysłów i pozytywnego podejścia. Polecam a ocena 5/5 to za mała skala :)
Ocena 5/5
23.09.2022 Radek
Świetna atmosfera, Rewelacyjna Kadra!!!
Idealne miejsce dla rozwoju dla dzieci i młodzieży.
Gorąco POLECAM!!!
Ocena 5/5
23.09.2022 Wiktor
Polecam z całego serca❤ Niezwykle życzliwa i profesjonalna kadra oraz odzinna i ciepła atmosfe, a także sale treningowe w różnych regionach Szczecina. Każdy znadzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od wieku czy kierunku rozwoju. Wszystkie treningi dostosowane są do możliwości ich uczestników.
Dodaj opinię

Patronaty