Informacje o obiekcie

Flyspot - indoor skydiving Katowice

Katowice
Ocena: 0/5
Flyspot to magia, dzięki której niemożliwe stało się możliwym. Stworzyliśmy najlepsze, najpotężniejsze tunele aerodynamiczne świata. Moc zaawansowanej technologii sprawia, że w zasięgu ręki dostępne są przeżycia, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla nielicznej garstki ludzi uprawiających sporty ekstremalne. We Flyspot każdy może wznieść się w powietrze bez ponoszenia ryzyka, jakie niosą ze sobą sporty lotnicze.

FLYSPOT DLA DZIECI
Marzenia o lataniu bardzo często pojawiają się w głowach naszych dzieci. Latają przecież postacie z bajek i superbohaterowie, nasze sny to w większości sny o lataniu. Flyspot powstał po to by spełnić to marzenie! We Flyspot nasze dzieci mogą zacząć latać. Mogą włożyć strój Supermana lub wróżki, by po krótkim szkoleniu przeprowadzonym przez doświadczonego instruktora wejść do tunelu i spełnić swoje marzenie! A jeśli zakochają się w lataniu (co bardzo realne), zapraszamy na specjalne treningi dla dzieci – Flyspot Playground.
Do tunelu zapraszamy już 3 letnie dzieci. Dobrze, by młodsze dzieci pojawiły się u nas nieco wcześniej niż rekomendowane dla naszych nieco starszych gości 30 minut przed lotem.
Obiekt jest bezpieczny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Podczas latania moc tunelu jest ograniczona do bardzo niskiego poziomu, w pełni bezpiecznego dla naszego małego gościa.
pokaż
Komentarze (0)
Nikt nie dodał jeszcze komentarza na temat tego obiektu
Dodaj opinię

Patronaty