Informacje o wydarzeniu

Obóz sportowo - rekreacyjny Góry Stołowe/ Akrobatyka/ Gimnastyka

Duszniki-Zdrój
08.08.2022 - 15.08.2022
Obóz sportowo – rekreacyjny GÓRY STOŁOWE 2022

Kiedy? 👉08.08. – 15.08.2022 r.
Gdzie?👉Ośrodek Wypoczynkowy LISSA, ŁĘŻYCE.
Dla kogo? 👉 Dzieci w wieku 8 –15 lat.
Czego się spodziewać? 👉Akrobatyka, rafting, rolki, jaskinie, ZOO Safari.

Nasz obóz to świetny pomysł na aktywne i emocjonujące spędzenie jednego z wakacyjnych tygodni i okazja do tego, by połączyć niezobowiązującą naukę elementów akrobatycznych 🤸‍♂️ze wspaniałą zabawą ❗
Jeśli chcecie, aby Wasze dzieci świetnie się bawiły, dużo się ruszały i spędzały kreatywnie czas, jesteście we właściwym miejscu❗

Podczas obozu uczestnicy zostaną przypisani do poszczególnych grup z podziałem na wiek oraz poziom zaawansowania akrobatycznego🗂️. Dzięki temu na obozie odnajdą się zarówno dzieci młodsze, jak i starsze; te, dla których będzie to pierwsze spotkanie z akrobatyką i te, które z akrobatyką są za pan brat już od dawna.

Nauczmy się czegoś nowego❗
Skoro to obóz akrobatyczny, to oczywiście nie obejdzie się bez treningów🤸‍♀️! Ale… Pamiętamy, że to wakacje i że dzieci przede wszystkim chcą odpocząć od nakazów, rutyny, obowiązków. Dlatego też treningi będą odbywały się z różną częstotliwością: w zależności od tego, ile sił będą miały dzieci po wyprawach w góry🌄. Naszym celem jest, aby każdy uczestnik zakończył obóz z umiejętnością wykonywania nowych elementów akrobatycznych.

Wakacyjne przygody…
Dla uczestników obozu przygotowaliśmy moc atrakcji. Dzieci poczują zew afrykańskiej przygody podczas wizyty w ZOO Safari, a także dreszczyk emocji w ciemnych, ale bezpiecznych jaskiniach. Przed nimi dużo zwiedzania, wspaniałe widoki i ogrom niezapomnianych przeżyć!

Każdy uczestnik będzie mógł też spróbować swoich sił w nowych dyscyplinach i wziąć udział w otwartych treningach kickboxingu i judo, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów danych dyscyplin. Wygospodarujemy też trochę spokojniejszego czasu (wieczory filmowe lub z grami planszowymi), aby odzyskać siły po dniach spędzonych na świeżym, górskim powietrzu.

🗒️Program obozu*
➡️ Treningi akrobatyczne na profesjonalnym sprzęcie typu AIRTRACK. Mnóstwo radosnego sportu!
➡️ Otwarte treningi z kickboxingu i judo (dla chętnych).
➡️ Gry i zabawy na świeżym powietrzu.
➡️ Bardo Rafting – spływ pontonowy.
➡️ Safari Zoo – Czechy (konieczny dowód osobisty bądź paszport).
➡️ JICZIN – wycieczka do miasta rozbójnika Rumcajsa – Czechy.
➡️ Wycieczka do Szczeliniec Wielki.
➡️ Wycieczka – Błędne Skały.
➡️ Wycieczka – Jaskinia Niedźwiedzia – Kletno
➡️ Tor rolkowy – Duszniki Zdrój (wymagane rolki i kask).
➡️ Przyjemne wieczory filmowe.
➡️ Pidżama party z grami planszowymi.
➡️ Ognisko z kiełbaskami.
*program może ulec niewielkim modyfikacjom

Zakwaterowanie
Ośrodek Wypoczynkowy LISSA ŁĘŻYCE położony jest na ogrodzonym terenie, w cichej, bezpiecznej okolicy. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach 2-4 osobowych z własnymi łazienkami. Ośrodek dysponuje salą taneczną, świetlicą i boiskiem. Co ważne, serwuje pyszne, domowe posiłki, dostosowane do wymagań sportowców - będzie smacznie i zdrowo!
www.osrodeklissa.pl

KOSZT OBOZU - 1790 PLN
Zniżka dla Rodzeństwa – 50 zł

Aby dokonać zapisu i zarezerwować miejsce, należy:
👉 pobrać kartę kwalifikacyjną ze strony www.akademiaolimpijczyk.pl, wypełnić i dostarczyć organizatorom lub trenerowi podczas zajęć;
👉 do 20.04.2022 r. wpłacić zaliczkę w wys. 400 zł, a pozostałą kwotę uiścić w terminie do 10.06.2022 r. razem z kartą kwalifikacyjną trenerowi na zajęciach. Faktury wystawione będą i przesłane na maila po podaniu danych.


ZBIÓRKA
Zbiórka w dniu 08.08.2022 r. o godzinie 06:00, wyjazd: godzina 06:10.
➡️ Miejsce zbiórki: Parking, Szkoła Podstawowa nr 86 – ul. Wielkopolska 20.
➡️ W przypadku nieobecności dziecka rodzice bądź opiekunowie zobowiązani są na koszt własny dostarczyć dziecko na wypoczynek.

POWRÓT
Powrót z obozu: 15.08.2022 r. Przyjazd do Gdańska około godz. 6:00 (potwierdzamy podczas drogi).
➡️ Miejsce odbioru dzieci: Parking, Szkoła Podstawowa nr 86 – ul. Wielkopolska 20.
Rodzice odbierają dzieci osobiście. W przypadku odbioru dziecka przez opiekuna, należy przedstawić organizatorowi pisemne pełnomocnictwo podpisane przez obojga rodziców.


Osoba odpowiedzialna za zapisy:
Edyta Sztukert – Podębska
tel: 506 850 645
e-mail: edyta.sztukert@wp.pl
pokaż

Patronaty